Finanšu Instrumenti

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bieži vien uzņēmumiem ir nepieciešams papildu finansējums uzņēmuma ilgtspējīgai attīstībai un dažādu uzņēmējdarbības aktivitāšu nodrošināšanai. Pēc klienta nepieciešamības, mēs palīdzam uzņēmumam piesaistīt kredītiestādes un citus finanšu instrumentus. Pārzinām banku piedāvātos aizdevumus apgrozāmajiem līdzekļiem, investīcijām un faktoringam. Kā arī finanšu institūcijas Altum pieejamos aizdevumus un garantijas.


 

 Kredītiestādes:

 

 Bankas kredīti apgrozāmajiem līdzekļiem, jaunu biznesa projektu uzsākšanai, pamatlīdzekļu vai nekustamā īpašuma iegādei, u.c.

 

 Faktorings, uzņēmuma naudas plūsmas uzlabošanai un kredītrisku mazināšanai


 

 Altum pieejamie aizdevumi:

 

 Mikrokredīti - vienkārši saņemams neliels aizdevums mazam uzņēmumam, kam var pieteikties arī pirms uzņēmuma nodibināšanas. Maksimālais aizdevuma apmērs - līdz 14 300 EUR investīcijām un līdz 7 200 EUR apgrozāmajiem līdzekļiem.

 

 MVU mikrokredīti - aizdevums mazajiem un vidējiem uzņēmumiem investīcijām un apgrozāmajiem līdzekļiem ar izdevīgiem nosacījumiem. Aizdevums līdz 25 000 EUR apmērā dzīvotspējīgu biznesa projektu īstenošanai.

 

 MVU izaugsmes aizdevumi - aizdevums investīcijām un apgrozāmajiem līdzekļiem ar samazinātām nodrošinājuma prasībām un iespēju saņemt aizdevuma procentu likmju subsīdiju vai garantiju. Aizdevumi investīcijām un apgrozāmajiem līdzekļiem līdz 3 850 000 EUR kopējā apmērā vienam saimnieciskās darbības veicējam.

 

Paralēlais (mezanīna aizdevums) - Papildu aizdevums, kas kalpo kā uzņēmēja līdzfinansējums bankas kredītam gadījumā, ja bankas nosacījumi paredz lielāku līdzdalību, nekā uzņēmējs spēj sniegt. Ar paralēlo (mezanīna) aizdevumu var segt investīciju izmaksas, kas saistītas ar produkcijas dažādošanu ar jauniem produktiem, ražošanas paplašināšanu vai būtisku maiņu, jauna komersanta izveidi vai esoša komersanta paplašināšanu. Paralēlā aizdevuma maksimālais apmērs ir līdz 5 milj. EUR un tas nevar pārsniegt 45 % no kopējām projekta izmaksām (aizdevumiem no 2 līdz 5 milj.EUR maksimālais apmērs nevar pārsniegt 35% no kopējām projekta izmaksām). Paralēlā aizdevuma minimālā summa ir 50 000EUR.


 

 Altum garantijas:

 

 Kredīta garantijas - iespēja uzņēmumiem nodrošināt kredītresursus sava biznesa īstenošanai, ja esošais nodrošinājums nav pietiekams bankas finansējuma saņemšanai. Ar garantiju iespējams nodrošināt līdz 80 % no finansējuma pamatsummas uz termiņu līdz 10 gadiem.

 

 Eksporta garantijas - eksporta kredīta garantija ļauj eksportētājam nodrošināties pret ārvalstu pircēja maksātnespēju vai ilgstošu nemaksāšanu, pārdodot preces vai sniedzot pakalpojumus ar atlikto maksājumu.Eksporta kredīta garantija nodrošina līdz 90 % riska seguma par komerciālo risku un līdz 95% riska seguma par politisko risku, no eksporta darījuma summas.

 

 

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien